Опитування

Ефективність організації профільного навчання в навчальному закладі залежить від рівня

Необхідної матеріально-технічної бази - 4.5%
Кадрового забезпечення навчального закладу - 9.1%
Рівня креативності та управлінської компетентності керівників навчального закладу - 18.2%
Узгодженості дій органів управління освітою - 4.5%
Навчально-методичного забезпечення - 4.5%
Готовності педагогічного колективу до роботи в нових умовах - 4.5%
Розуміння та підтримки з боку батьків та дітей - 0%
Контингенту учнів - 13.6%
Науково-методичного супроводу - 0%
Бажання та готовності керівників навчального закладу до впровадження профільного навчання - 0%
Фінансового забезпечення навчального закладу - 40.9%
Нормативно-правового забезпечення - 0%

Кількість учасників: 22
Той на: 15 вер. 2013 - 00:00

Фарма входу

У Вознесенську пройшло засідання обласної координаційної ради директорів МНВК

24 жовтня 2012 року на базі Вознесенського комунального закладу міжшкільного навчально-виробничого комбінату «Комп'ютерний центр» відбувся обласний семінар «МНВК як центр профорієнтаційної освіти для учнів загальноосвітніх навчальних закладів».
З привітаннями до учасників семінару звернулася Кисільова Світлана Вікторівна, начальник управління освіти Вознесенської міської ради, яка розповіла учасникам засідання про досягнення освітян м. Вознесенська.
У своєму виступі на пленарному засіданні директор Вознесенського комунального закладу міжшкільного навчально-виробничого комбінату «Комп'ютерний центр» Рощіна Н. О. ознайомила учасників семінару з системою організації профорієнтаційної роботи і зокрема з електронною енциклопедією «Вибираючи професію, вибираєш життєву дорогу».
Проблеми практичної реалізації професійної орієнтації молоді на базі МНВК та соціально-професійної орієнтації учнів розкрили у своїх виступах завідувач лабораторії профільного навчання Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Стойкова В. В. та методист лабораторії профільного навчання Компанієць В. Г.
Під час роботи семінару відбулася презентація методичного супроводу програми спецкурсу «Людина і світ професій» та «Побудова кар'єри». Зацікавленість учасників засідання викликав виступ директора Южноукраїнського міжшкільного навчально-виробничого комбінату Южноукраїнської міської ради Завадського О. В., який поділився досвідом організації допрофільної підготовки учнів 8 – 9-х класів.
Голова обласної координаційної ради Невідомий С. В. у своєму виступі акцентував увагу на проблемі спільної діяльності загальноосвітніх навчальних закладів, ВНЗ та МНВК як педагогічній системі формування в старшокласників готовності до свідомого вибору професії. Також Невідомий С. В. ознайомив учасників семінару з проектом «Положення про міжшкільні навчально-виробничі комбінати». Учасниками семінару були запропоновані пропозиції до цього проекту.

 

 

   

 

На практичній частині семінару було відвідано та проаналізовано уроки і захист науково-дослідницьких робіт МАН учнів 10 – 11-х класів.
Юрпольська Наталія Олегівна, заступник директора з навчально-виховної роботи Вознесенського комунального закладу міжшкільного навчально-виробничого комбінату «Комп'ютерний центр» презентувала учасникам семінару музей «Історія обчислювальної техніки».
У роботі семінару взяли участь 24 особи.